o firmie

O firmie

Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa KPR Spółka z o.o. powołana została w 2019 roku w Katowicach, jako spółka z wyłącznym kapitałem osób fizycznych. Siedziba spółki znajduje się w Katowicach.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową zarówno w zakresie pełnej rachunkowości jak i uproszczonej oraz obsługę kadrowo- płacową
dla podmiotów o różnej formie prawnej i zróżnicowanym profilu działalności.

Łączący wiedzę i doświadczanie zawodowe zespół pracowników, z szerokim przygotowaniem merytorycznym i praktycznym w zakresie ekonomii, rachunkowości i prawa pozwala nam świadczyć usługi profesjonalnie. Dbamy o stałe, regularne doskonalenie, podnoszenie i aktualizowanie posiadanej wiedzy. Dokładamy wszelkich starań dla bezpieczeństwa prowadzonej działalności, zadowolenia i zaufania naszych Klientów.

Współpracujemy z zewnętrzną grupą biegłych rewidentów, doradców podatkowych, specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i podatków.

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych i kadrowo-płacowych, na bieżąco aktualizowanych i dostosowywanych do obowiązujących standardów i przepisów prawa.

Siedziba

Biuro Rachunkowe siedziba w Katowicach:

ul. Ligocka 103 bud. 1C

40-568 Katowice

tel.: +48 663 774 053

tel.: +48 32 205-81-10

biurokatowice@kancelariakpr.pl

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy
kontakt w innych godzinach.

Partnerzy